OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

Mistrzostwa Gminy Trzcianka w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych klas VII-VIII 2019


Dnia 1 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzciance rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Trzcianka w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych klas VII-VIII.


Do zawodów przystąpiły cztery zespoły: Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzciance, Szkoła Podstawowa w Białej,  Katolicka Szkoła Podstawowa w Trzciance oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzciance, którą reprezentowali: Lisowski Gabriel, Małecki Marcel, Myszogląd Sebastian, Orwat Jakub, Woźniak Michał, Orlewicz Olaf, Szacho-Głuchowicz Krzysztof, Madajczak Kacper, Czukiewski Bartosz oraz Mazur Filip. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, czas trwania jednego meczu - 15 min. Podczas turnieju nie zabrakło wielu sportowych emocji jak również pięknych bramek. Uczniowie naszej szkoły po dwóch zwycięstwach i jednym remisie wygrali turniej i będą reprezentować naszą gminę na mistrzostwach powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W ubiegłym tygodniu do Mistrzostw Gminy w Halowej Piłce Nożnej przystąpili również młodsi zawodnicy SP3. W turnieju klas IV-VI wzięły udział zaledwie dwa zespoły, Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzciance oraz Trzcianecka Trójka w składzie: Kościelnik Maciej, Węcławowicz Maciej, Stańczyk Jakub, Majchrzak Oskar, Nowicki Paweł, Kordek Patryk, Baranowski Szymon, Leszcz Jakub oraz Stepura Piotr. Mecz o mistrzostwa gminy Trzcianka wynikiem 5-0 wygrała drużyna SP2.