OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

Nasi uczniowie na podium -szachy


1 grudnia uczniowie naszej szkoły: Igor Hałuja z klasy III a oraz Wiktor Hałuja z klasy VII a wzięli udział w turnieju szachowym zorganizowanym z okazji 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach.


Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund, z czasem 10 minut na partię dla zawodnika.1 grudnia uczniowie naszej szkoły: Igor Hałuja z klasy III a oraz Wiktor Hałuja z klasy VII a wzięli udział w turnieju szachowym zorganizowanym z okazji 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 w Obornikach. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim, na dystansie 7 rund, z czasem 10 minut na partię dla zawodnika.Bracia w turnieju zaprezentowali się bardzo dobrze, bowiem w gronie 50 zawodników zakończyli  zmagania odpowiednio na drugim i trzecim miejscu. W nagrodę, poza dyplomem, każdy z nich otrzymał elektroniczny zegar szachowy.