OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

“Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - ETAP GMINNY 2019

20 października 2019 roku na boisku Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzciance rozegrany został etap gminny XX turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Do turnieju przystąpiły dwie drużyny z naszej szkoły w kategoriach U10 i U12, które zmierzyły się z drużynami SP2 i SP1. Młodsza drużyna w składzie: Szymon Kuchlin, Bartosz Wiśniewski, Igor Reiss, Igor Hałuja, Grażyna Iwanicka, Marcel Witkowski, Wojciech Kot, Kacper Makowski oraz Marcel Kupś po rozegraniu trzech spotkań zajęła II miejsce. Drużyna w kategorii U12 w składzie: Maciej Kościelnik, Piotr Stepura, Patryk Kordek, Jakub Wesołowski, Maciej Węcławowicz, Szymon Baranowski, Szymon Myszogląd, Paweł Nowicki oraz Oskar Majchrzak po rozegraniu dwóch spotkań w fazie grupowej bez straty punktów przeszła do finału turnieju, w którym zwyciężyła z drużyną SP2 zdobywając I miejsce.