SZKOŁA 2020/2021

OGŁOSZENIA

Pliki do pobrania

SAMORZĄD

RODO

RADA RODZICÓW

Wolontariat SP3


PROCEDURY DOTYCZĄCE ORGANIZACJI ZAJĘĆ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W TRZCIANCE (AKTUALIZACJA 17.05.2021 R.) 


 

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ NSP 2021

W dniu 1 kwietnia 2021 r.w całej Polsce rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

CZYTAJ DALEJ >>REKRUTACJA UZUPENIAJĄCA

Na podstawie art. 157 ustawy z 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe ( Dz.U. z 2020r. poz. 910 i 1378 z późn. zmianami) oraz zgodnie z Zarządzeniem
Nr 27/21 Burmistrza Trzcianki z dnia 22 stycznia 2021r. w sprawie określenia terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do gminnych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych przez gminę Trzcianka, na rok szkolny 2021/2022 Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Trzciance informuje, iż termin postępowania uzupełniającego do klas pierwszych potrwa od 06.04.2021 do 16.04.2021 roku.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie dokumentów – dostępne do pobrania w zakładce ogłoszenia   i przesłanie ich na maila szkoły sp3trzcianka@wp.pl.Szanowni Rodzice!

Na podstawie art. 154 ust.1 pkt.1 w związku z art.29 ust.2 pkt 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo Oświatowe (Dz.U. z 2019r. poz. 1148 ze zm., oraz na podstawie Zarządzenia Burmistrza Nr 27/21 z dnia 22 stycznia 2021 r. a także w związku z podaną do publicznej wiadomości listą uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do I klasy, przypominamy o konieczności złożenia oświadczenia czyli potwierdzenia woli rodziców tych dzieci -dostępne  do pobrania  poniżej oraz przesłanie na adres sp3trzcianka@wp.pl do dnia 29.03.2021r.  POBIERZ  PLIK  Pobierz plik >>Lista uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klasy I w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w roku szkolnym 2021/2022  Pobierz

Lista uczniów przyjętych do klasy I w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w roku szkolnym 2021/2022 POBIERZ PLIK >>


 


 

 

VII Tydzień Walki ze Stresem ph. „Kolorowy zawrót głowy”


   Zdrowy styl życia to nie tylko dbanie o zdrowie fizyczne i prawidłowe odżywianie, ale również troska o dobre samopoczucie i emocje. Taki właśnie cel miał VII już Tydzień Walki ze Stresem ph. „Kolorowy zawrót głowy”.

 

  Każdego dnia uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach i zabawach, które pozwoliły na relaks ciała i umysłu, obniżenie napięcia, a przede wszystkim świetną zabawę :)Zdrowy styl życia to nie tylko dbanie o zdrowie fizyczne i prawidłowe odżywianie, ale również troska o dobre samopoczucie i emocje. Taki właśnie cel miał VII już Tydzień Walki ze Stresem ph. „Kolorowy zawrót głowy”. Każdego dnia uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach i zabawach, które pozwoliły na relaks ciała i umysłu, obniżenie napięcia, a przede wszystkim świetną zabawę :)

  Na przestrzeni całego tygodnia uczniowie mogli się cieszyć dźwiękami poezji śpiewanej oraz muzyki klasycznej w czasie przerw międzylekcyjnych. Muzyczne przerwy stworzyły niepowtarzalny klimat oraz wprawiły uczniów w bardzo dobry nastrój. Natomiast w świetlicy odbywały się zajęcia z wykorzystaniem chusty Klanzy, które uczą zgodnego współdziałania w grupie, doskonalą spostrzegawczość i refleks, a przede wszystkim pozwalają na zapomnienie o mniejszych i większych smutkach. Dużą radość sprawiła również uczniom możliwość wypożyczenia na lekcje wychowawcze gier o charakterze terapeutycznym, relaksacyjnym i psychoeduakcyjnym. Gry planszowe okazały się źródłem świetnej zabawy oraz doskonałym sposobem na poprawę humoru i odstresowanie się. Gry dostępne były u nauczycieli specjalistów.

    Tradycyjnie już w salce przy świetlicy odbywał się trening relaksacyjny. Uczniowie w trakcie zajęć mogli się wyciszyć, zrelaksować, zredukować napięcie oraz podnieść swój poziom spokoju. Uczestnicy zajęć mogli wysłuchać treningu autogennego Jacobsona oraz relaksacji z wizualizacją kolorów pn. „Spacer po tęczy”.

    Wybrane klasy mogły wziąć również udział w zajęciach origami, które rozwijają cierpliwość, koncentrację, koordynację wzrokowo - słuchową, a przede wszystkim pomagają w poradzeniu sobie ze stresem i trudnymi emocjami.

     Organizatorzy Tygodnia Walki ze Stresem udostępnili również uczniom film psychoedukacyjny pt. „W głowie się nie mieści”, dzięki któremu uczniowie mieli okazję przyjrzeć się swoim emocjom oraz ich wpływowi na myśli i zachowanie. Film przypadł do gustu zarówno młodszym, jak i starszym odbiorcom :)

     VII Tydzień Walki ze Stresem zapisał się naszej pamięci jako czas udanej zabawy, relaksu i doskonalenia umiejętności efektywnego radzenia sobie ze stresem.

BIP

Wyniki konkursów

Wczesne wspomaganie rozwoju

Szukaj

Udział w projektach

CYFROWA SZKOŁA

ŚWIETLICA

Dla nauczyciela